RSAT - instalacje dla Twojego domu i firmy

15 lat doświadczenia, tysiące realizacji.

O nas


RSAT to firma usługowa z 15-letnim stażem w branży. Pracujemy na najnowocześniejszych technologiach i sprzętach od renomowanych partnerów. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz zespół doświadczonych techników, którzy z powodzeniem realizują kolejne zlecenia. Budujemy oraz projektujemy sieci dla wiodących operatorów kablowych m.in. Vectra oraz Moico.

Oferujemy usługi instalacji w domach prywatnych, a także dla firm, kablówek, hoteli, szpitali, wspólnot mieszkaniowych i deweloperów. Jesteśmy ekspertami w instalacji m.in. w obszarze: telewizji, telefonów, internetu, nagłośnienia, instalacji multimedialnych, pay tv, CCTV - monitoringu, alarmów, instalacji przeciwpożarowych. Podejmujemy się także modernizacji i konserwacji istniejących już instalacji.

Gwarantujemy fachowe doradztwo, bezpłatny dojazd i realizacje na terenie całego kraju, a głównym obszarem naszej działalności jest Dolny Śląsk. Dokładamy wszelkich starań, by wykonane przez nas usługi zrealizowane zostały w ustalonym terminie i na najwyższym poziomie, godnym polecenia kolejnym osobom i firmom. Zapraszamy do współpracy.